24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
דלתות הן כבר מזמן לא רק פריט ארכיטקטוני המשמש לכיסוי פתחי הבית. כיום ניתן למצוא בשוק מגוון דלתות מעוצבות המשקפות את טעמם האישי של יושבי הבית. דלתות הכניסה לבית הן הדלתות החשובות ביותר, שכן תפקידן לתחום את הגבול שבין העולם שבחוץ לבין חלל הפנימי, ולמעשה הן אמורות להציג ולייצג כלפי חוץ את המבנה כולו. לפיכך קיים כיום מגוון עצום של דלתות מעוצבות המיועדות ספציפית לדלת הכניסה הראשית.
דלתות כניסה
דלתות הכניסה יכולות להיות מאסיביות ומרשימות, בסגנון דלתות מעוצבות של היכלים או טירות אירופאיות הבנויות מעץ מלא ומתכת כבדה, או לחילופין מאופקות, בסגנון אלגנטי המאופיין בעיצוב נקי ומינימליסטי. יש דלתות מעוצבות שהן תוצר עבודת נפחים, המייצרים בעבודת אמן פריטים וטקסטורות כיד הדמיון, ויש דלתות מעוצבות באופן שמדגיש יותר את המרכיבים הפונקציונליים כאמירה דקורטיבית, למשל דלתות מעוצבות המשלבות גם חלון בתוכן.
אך לא רק טעמם האישי של יושבי הבית הוא שיקבע את מראה הדלת, שכן מעצם טיבן דלתות מעוצבות אמורות להשתלב בסביבה בה הן ממוקמות. לפיכך טרם הבחירה ראוי לבחון את אופן שילובן בחלל החיצוני שמחוץ לבית. לצורך כך יש להתחשב בפרמטרים כטקסטורה וצבע הקירות, סוג וצבע הצמחיה שבכניסה לבית ועוד. ובל נשכח כי דלת הכניסה אמורה גם לספק ביטחון ליושבי הבית ולכן עליה להיות בטיחותית ומגנה. אך אל דאגה, כיום לא קשה למצוא דלתות מעוצבות העומדות גם בתווי התקן הנדרשים ובדרגות בטיחות גבוהות ביותר. כדי להבטיח זאת חשוב לבחון את המיפרט הטכני של הדלת ולבדוק את איכות החומרים והמנעולים.
דלתות בתוך הבית
לעומת כל אלה, כאשר מדובר בדלתות הממוקמות בתוך הבית, קיים חופש עיצובי נרחב יותר. הסיבה נעוצה בפונקציה השונה של דלתות הפנים שתפקידן בעיקר לחצוץ בין פנים החדר הפרטי לחלל הציבורי שמחוץ לו. דלתות מעוצבות המיועדות לפנים הבית עשויות להראות מרשימות לא פחות מדלתות הכניסה, זאת בהתאם לאיכות וסוג החומרים שמהם הן עשויות, הגוון שלהן ורמת הגימור. כמובן שגם האלמנטים הנוספים כגון משקוף בנייה או משקוף הלבשה, רצוי שיהיו בעיצוב תואם להשלמת התמונה.

ולבסוף, לאחר שמצאנו את הדלת המושלמת נרצה כמובן לשמור על תקינותה ומראה לאורך זמן. אך מה יקרה אם היא לפתע נטרקה ונותרנו בחוץ בלי שום דרך להיכנס חזרה? חשוב לבחור בפורץ מיומן המתמחה גם בפריצת דלתות מעוצבות- כזה הוא "עידן מנעולנים" שיבטיח פריצה מקצועית אך גם ישמור לכם על הדלת שלמה ונקיה.                                                            
דלתות מעוצבות - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

דלתות מעוצבות

מנעולנים  >  כתבות  >  דלתות מעוצבות