24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
יש מספר סיטואציות בחיים בהם ההתלבטות אם להתקין מנעול חדש או רק להחליף את הקיים עולה כגון קניית דירה יד שנייה וכעת עליכם להחליט (בהתאם לתקציב כמובן) האם להחליף את כל הדלת או רק את המנעול? או שמא איבדתם את המפתח לדירה באיזור מאוד מפוקפק, האם כעת תחליפו את המנעול או את הדלת עצמה? הסיטואציות המתוארות הן נפוצות יותר ממה שאולי חשבתם, אם גם אתם נתקלתם בבעיה שכזו חשוב שתבינו את היתרונות והחסרונות בכל בחירה על מנת לבצע החלטה הנכונה ביותר עבורכם.
עובדות בשטח
חשוב שתדעו שלא כל תקלה במנעול מחייבת את החלפתו ולא כל תקלה מצריכה את הזמנתו של מנעולן מקצועי שכן במקרה של חריקת המנעול ניתן פשוט לשמן אותו ולפתור את הבעיה בשניות ספורות. לרוב אנו נעזר בשירותיו של מנעולן להחלפת המנעול בעיקר בעתות חירום כגון איבוד המפתח בשעת לילה מאוחרת ללא יכולת להיכנס לביתנו. התקנת מנעול מתבצעת לרוב מסיבה עיקרית אחת והיא ההחלטה המושכלת והברורה של בעלי הבית לאבטח את ביתם ולבצע התקנת מנעול נוסף, כגון מנעול המרתוק להעלאת הרגשת הבטיחות ולהרתיע פורצים פוטנציאליים או לשדרג את המנעול הקיים למנעול חדיש יותר בשוק. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי בכל פעם שמנעולן מקצועי יידרש לפרוץ דלת, הצילינדר (מנגנון הנעילה הפנימי של הדלת) ייפגע, שכן אין דרך אחרת לפרוץ את הדלת, ויהיה צורך להחליף חלקים רבים מן המנעול.
כיצד בוחרים מנעולן
שירותי החלפת או התקנת מנעולים הם עסק רגיש לכל הדעות ולכן חשוב מאוד לבחור מנעולן מקצועי ולא פחות חשוב אמין וישר מידות. אל תתביישו לבקש מהמנעולן להציג את תעודת ההסמכה שלו אשר תעיד על אמינותו, שכן כל מנעולן מוסמך חייב להציג תעודת יושר כתנאי לקבלת תעודה ההכשרה. שנית, מומלץ בחום לפני הפנייה אל המנעולן לשוחח עם בני משפחה וחברים לצורך קבלת המלצות או השמצות שכן אין חכם כבעל ניסיון. טיפ אחרון, לאחר שבחרתם את המנעולן עימו תרצו לעבוד, בעת ההתקנה תוודאו היטב כי החלקים בהם משתמש המנעולן ארוזים באריזתם המקורית ונפתחו לראשונה מול עיניכם בלבד ולקבל את כל המפתחות התואמים לו מידי המנעולן.                              
החלפת/תיקון מנעול - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

התקנה חדשה או החלפת מנעול

מנעולנים  >  כתבות  >  התקנה חדשה או החלפת מנעול