24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
ההגנה והביטחון שלנו, של הרכוש שלנו ושל היקרים לנו עומד בראש מעייניו של כל אדם, ואולי בצדק – לאור המציאות שנדמה שדופקת על חלוננו מדי יום ביומו – מציאות שבה לעיתים נדמה שאין דין ואין דיין, קשה מאוד להצדיק משהו שהוא פחות מהמתקדם והבטוח ביותר אשר עומד לרשותנו בשוק. מכיוון שכך ובהתאם לזאת אנשים רבים בוחרים להוסיף לדלת שלהם מנעולי כספת.
מנעולי כספת דומים במהותם לפעולה של מנעולי כספת – נעילה על ידי נעיצה של 3 בריחים או יותר אל תוך משקוף הדלת, דבר שמדמה את פעולת המנעול של הכספת עצמה.
מנעולי כספת נועדו להוסיף קו הגנה נוסף עבור הבית שלנו, ועל ידי הוספה של מנעול עם אמצעי נעילה שונה, להקשות על כל אדם אשר רוצה לרוץ ולהיכנס אל הבית שלנו. באמצעות מנעולי כספת אנחנו יכולים ליצור הגנה טובה יותר עבור הדלת שלנו, שהיא בדרך כלל הגישה היחידה אשר עומדת בינינו, או בין כל אדם אחר, לבין הבית שלנו.
כאשר מדובר על מקום שאנחנו רוצים להגן עליו – הבית הפרטי שלנו, הרכוש יקר הערך שלנו או חיי הנפשות הפעילות בתוך המבנה, לעיתים אנחנו לוקחים את אמצעי הזהירות הנוספים הללו על מנת להבטיח שנוכל לישון טוב יותר בלילה.
מנעולי כספת – עבור מי?
מנעולי כספות נועדו למגוון אוכלוסיות, ביניהן ניתן למנות משפחות שרוצות קו הגנה נוסף, שכירים שרוצים לוודא שלהם יש המפתח היחיד עבור אחד מהמנעולים על מנת שלא ירגישו חשופים בפני פריצות או חוסר יושרה של בעל הבית או בעלי עסק שרוצים לוודא שהחלום לא יתנגש במציאות הקרה.
המחיר של המנעול עצמו יחסית זניח להגנה הנוספת שהוא מספק, וניתן להתקין אותו בכל דלת בתור אמצעי הגנה נוסף או יחיד.
מנעולי כספת – על ידי מי?
תמיד קיימת האפשרות שנבחר להתקין מנעול, בין אם מדובר על מנעולי כספות או מנעולי צילינדר, בעצמנו – זה טוב לידע הכללי, ועוזר לנו להיות סמוכים ובטוחים שאנחנו אכן מבצעים את העבודה כפי שאנחנו רוצים ואנחנו הבעלים היחידים של המפתח. עם זאת, כאשר מדובר על מנעולי כספת, לא פעם אנחנו פשוט לא יודעים איך להתקין אותו. מכיוון שכך ובהתאם לזאת, אנחנו בדרך כלל זקוקים לשירותיו של בעל מקצוע מהימן ומקצועי שיוכל להתקין עבורנו מנעולי כספות בכל הדלתות שבהם אנחנו רוצים.
רצוי להזמין את שירותיו של בעל מקצוע שיבצע את התקנת המנעול – על מנת לוודא שהמנעול מותקן כמו שצריך, על מנת לוודא שהוא מתבצע על פי כל התקנים, ובשביל השקט הנפשי שהמנעול באמת יוכל לממש את ייעודו – להגן עלינו.
מנעולי כספת - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

מנעולי כספת

מנעולנים  >  כתבות  >  מנעולי כספת