24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
שוק המנעולים ופתרונות הנעילה בישראל הוא מהמפותחים בעולם, תוצאה של העובדה שישראל היא מהראשונות שהתמקצעו בענף. פתרונות רבים כמו גם סוגים רבים של פתרונות נעילה יוצאו וממשיכים להיות מיוצאים מישראל לעשרות מדינות בכל רחבי תבל. בין שלל המנעולים הקיימים כיום בשוק, אין ספק כי המנעול החזק והטוב ביותר הוא מרתוק. במנעול מרתוק שולבו הטכנולוגיה הטובה והיקרה בעולם ליצור חלקי מתכת, טכנולוגיית יציקה מדויקת ומערכת מכאנית המפעילה הן בריח מסתובב והן מערכת נעילה הנסמכת על צילינדר מכני מהטובים בעולם. חלקי מרתוק החיצוניים יצוקים מפלדת אל חלד המקנה לו חוזק וגמישות יוצאים מגדר הרגיל. הבריח המסתובב שלו נאחז ברתק שלו בעוצמה כה רבה עד שניסיון לפרוץ אותו כרוך בקושי רב. הצילינדר מוגן היטב כנגד כל שיטות הפריצה הידועות כיום. בבדיקות העמסה שערך היצרן קרסו המנעול הרב בריחי והצירים והדלת נשארה תלויה אך ורק על מרתוק, מה שמעיד יותר מהכול שמנעול מרתוק הוא החוליה החזקה ביותר במערכת הנעילה.
מנעול מרתוק עשוי כולו מיציקת נירוסטה בעלת חוזק גבוה במיוחד המחוזקת לדלת בעזרת ברגים ותומכים מיוחדים המשפרים את רמת הביטחון שמספקת הדלת, כיון שהם ממלאים את החלל שבתוכה ויוצרים נעילה חזקה ביותר. למנעול מרתוק בריח מסתובב מיוחד עשוי מפלדה מחוסמת היכולה לעמוד בעומסי מתיחה של 14טון. כשהוא מסתובב בתוך הרתק ומקובע למשקוף הבריח נאחז בו מבפנים ויוצר נעילה בעלת יעילות מירבית.

מדוע נדרש מנעול נוסף (מרתוק) לדלת פלדה ?
הפלדלת הראשונה הושקה בארץ בשנת 1976. מאז נמכרו בישראל כשני מיליון דלתות פלדה, כמות חסרת תקדים יחסית למספר בתי האב במדינה. במשך עשרות שנים סיפקו אלה הגנה מצוינת בפני פריצה. בשנים האחרונות עלה מאוד מספר הפריצות לדלתות פלדה פשוט כיוון שברוב הבתים בישראל אין דלתות אחרות! בכל הבתים כמעט יש רק... דלתות פלדה!!! הכורח הוא אבי אבות ההמצאה, והוא העמיד בפני הפורצים אתגר שהם נענו לו במהירות יחסית ולמדו לפרוץ דלתות פלדה תוך שהם עוקפים או מנטרלים את התקני הבטיחות. כיום פריצת דלת פלדה היא אתגר פשוט יחסית לפורץ מיומן. לא הועילו גם מנעולי הכספת למיניהם שהותקנו כמנעולים נוספים. גם עליהם התגברו הפורצים. אבל כיום פותח פתרון מוכח ויעיל שמקנה הגנה מעולה ואופטימאלית מפני פריצות - מנעול מרתוק. מפרי החוק למיניהם עדיין לא מצאו מענה הולם לטכנולוגיות החדשות המגולמות במנעול מרתוק. נכון להיום מרתוק הוא התשובה ההולמת לפורצים וגנבים.                                                  
מנעול מרתוק - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

מנעול מרתוק

מנעולנים  >  כתבות  >  מנעול מרתוק