24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
כספת היא מצרך חשוב ויקר ערך לכל הזקוקים לה. בכספות אנו שומרים חפצים יקרי ערך לנו, בין אם כספית ובין אם רגשית. כספות נמצאות בשימוש רחב, הן במשרדים וחברות שונות, והן בבתים פרטיים ברחבי הארץ והעולם.
בצער, לעתים יש צורך לבצע פריצת כספות. לרוב, פריצת כספות נעשית בשל אובדן המפתח הפותח את הכספת או בשל שכחת הקוד לכספת. כך או כך, יש לתקן מצב זה, ואנו בעידן מנעולים מספקים שירות מהיר, מיידי ומהיר של פורץ כספות מקצועי בכל מצב שבו נוצר צורך בכך. פורץ כספות מקצועי משתמש בשיטות רבות ומגוונות כאשר עליו לגשת לתפקיד פריצת כספות. לא בכל פעם ישתמש פורץ כספות באותן טכניקות. מדובר במקצוע מורכב הדורש מיומנות והבנה של עולם המנעולים, והמטרה היא להביא לכדי פריצת כספת עם פגיעה פחותה כמה שאפשר במנעול הכספת ובכספת עצמה.

כאשר מחפשים פורץ כספות, חשוב לבדוק אם מצאתם פורץ כספות מקצועי, מיומן ומנוסה בתחום, אשר מוסמך על ידי משטרת ישראל לשמש בתור פורץ כספות. פריצת כספת היא עניין חד פעמי, שהמטרה היא שלאחריו תוכלו לשוב ולהשתמש בכספת ללא דאגות וללא כל סימן לתקלה, ועל כן כדאי למצוא פורץ כספות שתוכלו לסמוך עליו, על אמינותו ועל מקצועיותו.

פורץ כספות - לסיכום
אנחנו בעידן מנעולנים מקפידים מאוד על המקצועיות של העבודה שלנו. כל פורצי הכספות שלנו הם מומחים מנוסים בתחום, ואנו מקפידים מאוד על אמינותם ובטיחותם. מילה שלנו היא מילה. גם אם תזדקקו לשירותי פורץ כספות באופן מיידי, נוכל לסייע לכם באופן מיידי, 24 שעות ביממה. נאמר לכם בדיוק מתי נגיע, ונעמוד במילתנו.
כאשר, חס וחלילה, תזדקקו לשירותי פריצת כספת, בחרו בטוב ביותר.                    
פורץ כספות - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

פורץ כספות

מנעולנים  >  כתבות  >  פורץ כספות