24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
אנחנו חוזרים מקניות רק כדי לגלות שאיפה שהוא בדרך הפלנו את המפתח, וכעת אנחנו לא מצליחים למצוא אותו.
כאשר אנחנו מכניסים את המפתח אל תוך המנעול הוא נשבר בתוכו, משאיר אותנו חסרי מפתח וחסרי אפשרות להיכנס אל הרכב. אנחנו מגלים לחרדתנו שהמפתח ננעל בתוך הרכב בעקבות חוסר זהירות שלנו.

המקרים רבים ומגוונים, אבל דבר בעינו נשאר – אנחנו רוצים להיכנס אל הרכב ולנסוע, ואנחנו רוצים לעשות זאת כמה שיותר מהר זה בדיוק הזמן להזמין את שירותיו של פורץ רכבים.

פורץ רכבים הוא בעל מקצוע שתפקידו הוא לחלץ רכבים תקועים. אומנם, לא במובן של לתקן מנוע, אלא פשוט על ידי מתן גישה אל הרכב במצבים שבהם הגישה נחסמה.
כך, פורץ רכבים למעשה מאפשר לנו לחזור ולהשתמש ברכב שלנו שנתקענו מחוץ לו – כאשר מנגנוני הגנה של הרכב עובדים טוב מדי, ועושים זאת כנגדנו.

פורץ רכבים – את מי להזמין?
כאשר אנחנו מזמינים את שירותיו של פורץ רכבים תמיד עשוי לעלות לנו החשד – האם מי שאנחנו מזמינים הוא באמת מי שהוא טוען שהוא?
בקשו לראות תעודת הסמכה. היא תיתן לכם מידע חשוב – כל אדם שמוסמך להיות מנעולן נדרש להציג בפני מעבירי הקורס תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. זאת מוכיחה שאין בעברם רקע פלילי, ומבטיחה, במידה כזאת או אחרת, שלא ינצלו את המידע הזה לרעה.
באמצעות תעודת הסמכה, יכולים להיות סמוכים ובטוחים האנשים שמדובר על פורץ רכבים שלא ינצל את מצבם לרעה, אלא יספק להם את השירות אותו הם מחפשים – גישה אל הרכב.

פורץ רכבים – למצבים לא נעימים
כאמור, אנחנו עשויים להזדקק לשירותי פריצת רכבים עבור מצבים לא נעימים, אבל אלה גם עשויים לעיתים להיות מסוכנים – ילד שנתקע בתוך המכונית, למשל, ידרוש מאיתנו לפעול מהר ככל הניתן. מכיוון שכך, עלינו להזמין פורץ רכב שאינו רק מיומן אלא גם מהיר, שכן במצבים מסוימים מדובר על חיי אדם.

פורץ רכבים – לסיכום
פורץ רכבים נותן לנו את האפשרות לחזור ולהשתמש ברכב שלנו, וזאת בלי אמצעים שעשויים להזיק לרכב או לפגוע בו. באמצעות פורץ רכב אנחנו יכולים, גם במצבים לא נעימים, לצאת ללא נזק ממשי.
שירותי פורץ לרכב צריכים להיות מהירים ויעילים, שכן לעיתים קרובות מדובר על מצבי חירום, או מצבים לחוצים שבהם כל התוכניות משתנות לנוכח האירוע שקרה.


פריצת רכבים - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

פריצת רכבים

מנעולנים  >  כתבות  >  פריצת רכבים