24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
מנעולנים >  אודות מנעולנים

אודות עידן מנעולים

בעבר הרחוק (עניין של מאות שנים), כאשר רצו בני בית או אחוזה מסוימת למנוע מאורחים מסוימים להיכנס, נהגו להציב מאחורי הדלת מוט עץ רחב ועבה אשר תפקידו היה למנוע את פתיחת הדלת כלפי פנים. זה היה המנעולים של ימים עברו. כיום, מנעולים הוא שם כולל למגוון עצום של מנגנונים שונים אשר תפקידם למנוע פתיחה של דלת, שער, מזוודה, ידית וכו'.

כאשר אנו עומדים לפני טיסה, רבים מאיתנו מחליטים לנעול את המזוודות, ליתר ביטחון, על מנת להימנע מתקריות של גניבה וביזה של הציוד שבתוך המזוודה. אם איבדנו את המפתח , רובנו פשוט נשבור את המנעול הפשוט, ונעבור הלאה. אך לא כך הדבר עם מנעולים של בית, רכב, שערים, דלתות וכו' – לכל מנעול מנגנון שונה, הרכב שונה, חומרי ייצור שונים , וכו'.
במקרים כאלה , אובדן מפתח פירושו שאנו לא יכולים להיכנס אל הבית – חוויה מטרידה, מעצבנת ומייאשת כשלעצמה. מעבר לכך, לא מומלץ בשום פנים לנסות לפרוץ את הדלת באמצעים של כוח ואלימות מכמה סיבות. ראשית, אנו לא מיומנים לכך – מכה עם הכתף או בעיטה לדלת יכולות במקרים רבים להיגמר בפציעה . מה שעובד בסרטים, לא תמיד עובד במציאות עם המנעולים המודרניים, והצילינדרים המתוחכמים הקיימים כיום. שנית, פריצה אלימה כזו משאירה בתשעים ותשע אחוז מהמקרים נזק חמור לדלת, למשקוף, או לשער הבית, נזק שתיקונו יהיה יקר במיוחד. לכן, במקרה שאיבדתם את המפתח ונתקעתם מחוץ לבית, או שאחד מבני הבית איבד מפתח ואתם חוששים מפני פרצות , מומלץ להזמין מנעולן מקצועי. מנעולן אמיתי ( בלעז locksmith) הוא בעל מקצוע מורשה אשר נושא תעודת מנעולן - תעודת הסמכה ותעודת יושר משטרתית אשר יוכל לטפל במקרה הבעייתי שלכם במינימום זמן ומינימום נזקים והוא מומחה לכל סוגי המנעולים הקיימים – זה שמותקן אצלכם וייפרץ בקרוב, וגם זה שיותקן. לא כל אדם העוסק במנעולנות הוא מנעולן מוסמך ומקצועי. השוק מוצף ב"חאפרים" אשר יכולים לגרום נזק חמור יותר ולספק ציוד ברמה נמוכה שיסכן אתכם. עידן מנעולנים יוכלו לספק לכם שירותי מנעולנות ופריצה מקצועיים לכל מקרה שלא יבוא – פריצה לרכב, לבית , לחנות וכו'. כל עבודה של עידן מנעולנים היא עבודה מקצועית . המקצועיות הרבה מתבטאת בכלי עבודה ייעודיים המיועדים בדיוק לכך ומביאים לתוצאות מהירות ומדויקות, המנעולים והמנגנונים האיכותיים והמקצועיים בהם אנו עושים שימוש , ועוד. אם נתקלתם במצב כזה – אובדן מפתח, מפתח שנשבר בדלת, ועוד, אל תהססו. צלצלו לעידן מנעולנים וחסכו לעצמכם את הכאב ועוגמת הנפש הכרוכים בהמתנה . התוצאות מדברות בעד עצמן.
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם