24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
כמעט אצל כולנו ישנה מגירה או קופסת תכשיטים. זו כמעט פרצה הקוראת לגנב. הרי כל פורץ יודע שזה נמצא בארון או בשידה ובקיצור בחדר השינה. על מנת להימנע מכאבי לב ואובדן כספי וגם רגשי (הרי אנחנו נקשרים לתכשיטים שלנו). הביטוח אולי יפצה אותנו על הערך הכספי של הדברים אבל לא יחזיר לנו את השרשרת שעוברת דורות במשפחה. יש כמה דברים שצריך לחשוב עליהם לפני שרוכשים כספת ביתית.

מיקום: כאמור יש לחשוב היכן למקם כספת מעין זו. הפורץ המנוסה יודע כי יש בבית מקום בו מונחים כלי הערך האלו. ישנה אפשרות להחביא כספות מעין אלו במקומות שונים בבית (ארון בגדים, מזווה) ואפשרות נוספת היא למקמו ממש בתור הקיר ובמקום נסתר יותר מן העין. מקום בו הכספת עצמה לא ניתנת להפרדה בקלות תקשה על הפורץ המזדמן באופן משמעותי.

חסינות אש-מים:  לרוב אין בישראל שיטפונות או נזקי מים למעט בקומות תחתונות בשכונות מסוימות. יחד עם זאת חשוב לקנות כספת חסינה למים מפני נזילות או אף תקלה בלתי צפויה כגון פיצוץ בצנרת או בדוד הביתי. בנוסף על הכספת להיות חסינת אש.

מנעול: מומלץ לחשוב היטב איזה סוג מנעול מתאים לנו ולכספת שלנו. ישנם מגוון סוגי מנעולים: קומבינציית מספרים, מפתח ונוספים. לכל מנעול יש יתרונות וחסרונות. במנעול המפתח יש לזכור לא לשים את המפתח בקרבת הכספת (זה נשמע מגוחך אבל היו מקרים..). זו כספת שמתאימה למי שרוצה נגישות בלעדית לכספת ואחראי מספיק לא לאבד את המפתח. מנעול קומבינציה מתאים יותר לכספת שהנגישות אליה הכרחית למספר אנשים וכך אין צורך לשכפל מספר מפתחות.

חשוב לציין כי כספות לתכשיטים שונות בעיצוב מכספות למזומנים או מסמכים. לרוב העיצוב שלהן נאה יותר, קשיח פחות ומותאם מבפנים לאחזקת עגילים, צמידים טבעות ושאר תכשיטים.
כספת תכשיטים - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

איך לבחור כספת לתכשיטים בבית

מנעולנים  >  כתבות  >  איך לבחור כספת לתכשיטים בבית