24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
דלתות מעוצבות - הגנה פעילה
פרצו אליכם לאחרונה הביתה? כשאתם יוצאים מהדירה אתם חוששים לשלומו של הציוד היקר שלכם שנותר בה, למשל מחשבים ניידים, מסכי פלזמה ומערכות סאונד? לצערנו חלפו מן העולם הימים בהם יכולנו לצאת מהבית ולהשאיר מאחורינו את דלת הכניסה פתוחה- מאז גם נעילה שגרתית לא מספיקה. התפתחות הטכנולוגיה האיצה גם את פיתוח האמצעים בהם ניתן לפרוץ אפילו דלתות משוריינות ואמצעי מיגון מתוחכמים ואנחנו עלולים להרגיש שנותרנו ללא הגנה. אך למרבה המזל זו רק תחושה, שכן מוצרי דלתות מעוצבות פותחו במיוחד לתת מענה לצורך הבסיסי הזה של כולנו להיות ולהרגיש מוגנים, בעיקר בביתנו.
דלתות בטוחות
אם בעבר הצורך להגן על ביתנו אילץ אותנו להשתמש בדלתות כבדות ומסורבלות, הרי שכיום הודות למוצריה של אנו יכולים להתחדש בדלתות מעוצבות שהן עדיין בטוחות ועם זאת הרבה יותר ידידותיות לנו ולסביבה.המובילה את ענף דלתות הכניסה והביטחון בארץ ובעולם, שוקדת מאז יום היווסדה בפיתוח, יצור ושיווק של דלתות כניסה שמאחוריהן תרגישו בנוח בביתכם. עיצוב ברמה גבוהה, איכות וביטחון הן מילות הדגל של מוצרי עידן מנעולים הנמכרים ביותר מ-40 מדינות בעולם. עידן מנעולים מציעה דלתות היי טק, דלתות שעוצבו על ידי נפח-אמן, דלתות בגימור יוקרתי ומהודר, דלתות בעיצוב המשלב פסי מתכת דקורטיביים מאלומיניום וחלונות מסורגים שהינם חלק ממערכת ההגנה ועוד.

דלתות מעוצבות - אחריות למשך שנים
ובל נשכח כי גם כאשר כבר הצטיידנו בדלת מעוצבת המשלבת עיצוב ומנגנון נעילה איכותי, גם אז אנו עדיין מצפים כי תחושת ההגנה תימשך שנים רבות ולא רק זמן קצר בלבד לאחר הרכישה. דלתות מעוצבות מעניקה אחריות לכל מוצריה למשך שנים ובכך תורמת לתחושת הרווחה של לקוחותיה. האחריות כוללת גם מתן הגנה לפרזול, לצילינדר עצמו וכן לציפוי המעוצב, וכך תוך עמידה בתנאים אתם יכולים להרגיש רגועים וליהנות מדלת משובבת עין ובעיקר- בטוחה.       
דלתות מעוצבות - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

דלתות מעוצבות

מנעולנים  >  כתבות  >  דלתות מעוצבות