24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
"אוי, נעלתי את הדלת ? אני לא מצליח להיזכר...! " - האם גם אצלכם עוברת לפעמים המחשבה הזאת בראש? אכן, לא נעים, בעיקר כשחוזרים במיוחד הביתה ומגלים שדווקא כן נעלנו...
דלתות תמיד נמצאות בעולמנו, מגינות עלינו מפני החלל שבחוץ ומסמלות את המרחב הפרטי שלנו. למרות זאת, אנו מתייחסים אליהן כדבר מובן מאליו שתמיד נמצא שם בסביבתנו. מהן , אם כן, אותן דלתות אשר איננו יכולים בלעדיהן?

דלת היא משטח העשוי מחומר קשיח, בדר"כ מתכת או עץ, המשמשת לכיסוי פתח בקיר. בדופן הפתח שבקיר קיים ציר ועליו תלוי המשטח. הציר מאפשר את הזזת הדלת לכיוון אחד וכך את פתיחתה. דלתות למעשה מוקפות במסגרת, ולמסגרת הזאת יש כמה חלקים: שתי קורות אופקיות, האחת בחלק העליון של המסגרת והשנייה בחלקה התחתון, וכן מזוזות הדלת שהן קורות אנכיות. תפקידן של כל הקורות הוא לתמוך במסגרת. הקורה שבחלק העליון של הדלת מכונה "משקוף" והקורה שבחלק התחתון מכונה: "סף הדלת".

באמצעות כל אלה מתאפשר כיסוי הפתחים במבנה. אולם מה בדבר מתן תחושת הגנה וביטחון ליושבים בתוך הבית? דלתות ימלאו את תפקידן רק באופן חלקי אם לא יתווספו להן מנעולים ובריחים, וזאת בעיקר כאשר מדובר בדלת הראשית שבכניסה למבנה.

ואכן, דלתות הכניסה למבנה הן המושקעות ביותר, גם מבחינת מערכת האבטחה המורכבת בהן ולרוב גם מבחינת עיצובן. אין מדובר רק בעיצוב דקורטיבי, אף שיש מגוון אומנותי רב בנושא. למעשה העיצוב תואם את מטרתה של הדלת. דלתות הכניסה לבית מיוצרות כיום בדרך כלל מפלדה או משילוב של עץ ופלדה. לעומתן דלתות הפנים במבנה יכולות להיות עשויות עץ בלבד ועדיין ימלאו את תפקידן שהוא תחימת החלל ושמירת הפרטיות של המתגורר בחדר. נוסף על כך יש דלתות מסוגים אחרים, למשל דלת צרפתית המורכבת מחלונות מאורכים או דלת מתקפלת המורכבת מלוחות הצמודים זה לזה.
דלתות ספציפיות

יש גם דלתות המיועדות לתפקידים ספציפיים, כגון דלתות אש, הבנויות מחומרים עמידים בפני אש כגון גבס, פלדה ומינרלים מבודדים. מעניין שדווקא בעת שריפה דלת האש ננעלת באופן אוטומטי – ועם זאת, בו בזמן היא גם מאפשרת להימלט דרכה החוצה מהמבנה.

אך מה קורה כאשר הדלת ננעלת לנו בטעות ואנחנו נותרים בחוץ ללא מפתח? זה הזמן לקרוא למנעולן, ועדיף כמה שיותר מיומן ואחראי. "עידן מנעולנים" הוא מי שתרצו להזמין בזמנים לחוצים כאלה. צלצלו ל"עידן מנעולנים", וכל דלתות העולם ייפתחו בפניכם...
דלתות - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

דלתות

מנעולנים  >  כתבות  >  דלתות