24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
אנחנו חוזרים מבילוי לילי מהנה, שתויים במקצת אבל פיכחים מספיק כדי לעמוד בפני אמת מטרידה – כנראה שכחנו, או הפלנו, את המפתחות שלנו איפה שהוא במהלך הבילוי.
כרגע אנחנו עומדים חסרי אונים מול דלת הבית, כל כך קרובים, אבל עם זאת – כל כך רחוקים.

מה עושים?
שירותי החלפת מנעולים הם שירותים שרבים נעזרים בהם. אומנם, לא על בסיס יום יומי, וטוב שכך, אבל בעיתות חירום בהחלט.
שירותי החלפת מנעולים מאפשרים לנו לשנות את המנעול הקיים, זאת במידה ואנחנו לא יכולים לפתוח את המנעול הקודם או שאנחנו רוצים להבטיח את ההגנה והביטחון שלנו ורוצים לוודא שאף אדם שהיה לא המפתח לא יוכל עוד להיכנס. ליתר ביטחון.
החלפת מנעולים – מדוע?

כאמור, ישנן סיבות רבות שאנחנו יכולים לרצות שירותי החלפת מנעולים.

סיבה ראשונה יכולה להיות אובדן של מפתח, או השחתה של המנעול מאיזו שהיא סיבה. במקרים כאלה אנחנו לא יכולים להיכנס אפילו שכביכול יש לנו או היו אמורים להיות לנו האמצעים לעשות כך. במקרים כאלה שירותי החלפת מנעולים נועדו על מנת לאפשר לנו להיכנס, בדרך כלל במצבי מצוקה, אל הבית שלנו.

סיבה שנייה יכולה להיות מתוך פחד – אדם שהיה ברשותו המפתח וכעת מאיים להשתמש בו עוזר לנו להחליט על החלפת מנעולים, זאת על מנת להבטיח, ולו ליתר ביטחון, שהוא לא יוכל להיכנס אל הבית.

סיבה שלישית היא שדרוג – מתוך הבנה שאנשים לומדים שיטות חדשות לפריצת מנעולים, אנשים רבים בוחרים לשמור על הרכוש וחיי האדם ולשדרג אל מערכות מתוחכמות יותר, בטוחות יותר ויעילות יותר.
החלפת מנעולים – על ידי מי?

שרותי החלפת מנעולים ניתנים רק על ידי מנעולנים מוסמכים – אלה אנשים אשר עברו הכשרה מקיפה ומלאה ובידם תעודת הסמכה אשר מעידה לא רק על המקצועיות שלהם אלא גם על היושרה שלהם – לפני כל הכשרה מתבקשים כל החניכים להמציא תעודת יושר מטעם משטרת ישראל כדי לוודא שעברם נקי, וכדי להבטיח, במידה כזאת או אחרת, שלא ייעשה שימוש לרעה במידע שהם מקבלים.

מכיוון שכך ובהתאם לזאת, כאשר אנחנו מזמינים שירותי החלפת מנעולים, חשוב שנבקש לראות את תעודת ההסמכה, זאת על מנת שנוכל להיות סמוכים ובטוחים שאנחנו משאירים את דלת הבית שלנו בידיים טובות.

כמו כן, רצוי לוודא שמדובר על החלפת מנעולים שניתנת על ידי אדם מנוסה – אדם שלא ייסב נזק מיותר למשקופים, לדלת או לקירות, על מנת לפרוץ את הדלת – נזקים שעשויים לעלות יותר מהפריצה עצמה.
החלפת מנעולים - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

החלפת מנעולים

מנעולנים  >  כתבות  >  החלפת מנעולים
החלפת מנעולים - עידן מנעולים
עידן מנעולים - החלפת כל סוגי המנעולים והצילינדרים באיכות מעולה.
שרות מקצועני ואמין במחיר מצויין עם אחריות !