24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
מישהו חכם אמר פעם "האדם מתכנן תוכניות ואלוהים צוחק", אין אדם שלא נתקל בסיטואציות בחיים שאינן צפויות, הדוגמא הנפוצה ביותר היא כאשר המפתח אבד, נגנב, הושחת או התעקם ואף נפל לפיר המעלית ללא יכולת לשלוף אותו משם, והיכולת הכל כך מובנת מאליה של להיכנס לבית, נשללת בין רגע. נשמע מצחיק או עצוב, תלוי מי קורא, אבל זו האמת, זה פשוט קורה, התדירות אומנם לא גבוהה (כך ניתן לקוות) אך כפי שלמרביתנו יש אנשי מקצוע שאנו נעזרים בהם בעתות חירום כגון רופא לילה, עורך דין, מס' הטלפון של מוקד האשראי להודעה על גניבות או אבידות, הכרחי ואף רצוי להכיר גם מנעולן מקצועי אשר מספרו יישמר בזיכרון הנייד בדיוק למקרים בהם אנו לא מצפים להם.
איך זה עובד?
כולנו ראינו סרטים בקולנוע בהם פריצת מנעולים נראית מאוד פשוטה, רואים את השחקנית הראשית שולפת סיכה משיערה, מכניסה אותה לחור המנעול ופותחת את הדלת בשניות, המציאות היא קצת שונה שכן למרביתנו אין את הידע שגנבים ושודדים אוחזים בו ולחילופין הידע של מנעולן מקצועי. בנוסף, הקידמה הטכנולוגית שיכללה את שוק המנעולים וכיום למרבית הדלתות החדישות יש מנעולים "חכמים" ואף דיגיטליים. לכן חשוב מאוד שהמנעולן יכיר את כל סוגי המנעולים בשוק וכמובן את אלפי סוגי המפתחות שכן כל הצדדים מעוניינים בפתרון זריז, מיידי וללא נזק נוסף.
בחירת המנעולן הנכון
מכייוון שפריצת מנעולים היא נושא רגיש, בעיקר כשמדובר בדירה הפרטית שלנו, יש לבדוק מס' קריטריונים בעת בחירת מנועלן "הבית" שלנו. ראשית, מהו ותק המנעולן, זמינותו ומקום מושבו. ברוב המקרים אנו נדרשים לשירותיו של מנעולן בשעות לא צפויות כגון חזרה מאוחרת מבילוי לילי, בשבתות וחגים וכולי, תוך כמה זמן יכול המנעולן להגיע? זמינות של המנעולן 24 שעות ביממה חשובה לא פחות ממקצועיותו. האם הוא בקיא בכל סוגי המנעולים הקיימים בשוק, מנעול צילינדר, מרתוק, ביומטרי ועוד. סגנון העבודה גם הוא חשוב, שכן אנו מעוניינים להיכנס לבית ללא כל צורך להחליף את דלת הכניסה. לכן, אנו ממליצים להכיר מראש את המנעולן שישמש אותנו בעתות חירום על מנת לא להיתקע באמצע הלילה ולערוך סקרי שוק בין המנעולנים השונים. תמיד טוב להיות מוכן מראש, לכל צורך שלא יבוא.                                        
עידן מנעולים - שירותי מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

העתיד לא צפוי

מנעולנים  >  כתבות  >  העתיד לא צפוי