24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
כאשר אנחנו בונים בית, כאשר אנחנו עוברים לדירה חדשה וכאשר אנחנו שוכרים עסק או מפעל, התקנות מנעולים הן שלב הכרחי בתהליך של ההגנה על הנכסים הפרטיים שלנו.
התקנות מנעולים נועדו להבטיח שרק לנו תהיה הגישה אל הנכס שלנו, ולאנשים המורשים מטעמנו, ונעשים כדי להבטיח את ההגנה המרבית כנגד כל אותם אנשים שרוצים לפרוץ כנגד רצוננו.
התקנות מנעולים – על ידי מי?
התקנות מנעולים נעשות על ידי מנעולנים מוסמכים, וככאלה צריכה להיות להם תעודת הסמכה.
תעודת ההסמכה, אשר ניתנת בעקבות קורס אשר מכשיר אותם מבחינת המידע והניסיון לעבודה בתחום התקנות מנעולים, מעיד גם על תעודת יושר – תעודה שמחייבים את כל הנוכחים בקורס להמציא לפני תחילת הקורס על מנת להבטיח שאין בעברם רקע פלילי ויכולים לעסוק בתחום בלי סיכונים לעבירות פליליות.

אבל זה כבר לא מספיק – כאשר מדובר על התקנות מנעולים, אנחנו רוצים שהעבודה תבוצע כיאות, וכמה שיותר מהר. מכיוון שכך, אנחנו רוצים לשכור את שירותיו של בעל מקצוע מנוסה ואיכותי שיוכל לבצע לנו התקנות מנעולים בצורה הטובה ביותר האפשרית.
התקנות מנעולים – עבור אילו מצבים?

התקנות מנעולים יכולה להתבצע עבור מקרים רבים, ביניהם הצורך להחליף מנעול בעקבות חשד לפעולה עוינת, התקנות מנעולים עבור בית או עסק חדשים שבהם אנחנו רוצים להבטיח שלנו הגישה היחידה אל המקום, התקנות מנעולים עבור דלתות שנפרצו וכעת צריך להתקין להן מנעול חדש וכן הלאה.

תהיה הסיבה אשר תהיה, התקנות מנעולים צריכות להתבצע במהירות על מנת לאפשר לנו שקט נפשי – שקט שנובע מהידיעה שאנחנו יכולים לסגור את הדברים החשובים לנו מאחורי סורג ובריח, ושאנחנו נוקטים את כל אמצעי הבטיחות האפשריים על מנת למנוע מצבים לא נעימים.
התקנות מנעולים – סוגי מנעולים

ועכשיו גם נשאלת השאלה – אילו מנעולים אנחנו צריכים להתקין?
כאשר מדובר על התקנות מנעולים, אנחנו עומדים בפני בחירה מתוך מגוון מנעולים הקיימים כיום בשוק, ובעיקרם מנגנוני פתיחה מגוונים – מנגנון ביומטרי, אלקטרומגנטי או מנגנון המפתח הפשוט. לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו, כאשר הבחירה היא לפי הצורך וסכום הכסף שעומד לרשותנו.

התקנות מנעולים – לסיכום
עידן מנעולנים מספק שירותי התקנות מנעולים, החל מייעוץ לגבי סוג המנעול שעליכם להתקין על להתקנה מלאה ושלמה של המנעול לשביעות רצונו של הלקוח.
עידן מנעולנים מתמחה בתחום התקנות מנעולים כבר שנים רבות ומספק שירותים מהירים ואמינים לכל דורש.
התקנת מנעולים - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

התקנות מנעולים

מנעולנים  >  כתבות  >  התקנות מנעולים