24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
כל אחד היה רוצה לחיות בעולם בו אין מנעולים. כל אחד היה רוצה לצאת מהבית ופשוט לא לדאוג מכן שגנבים יפרצו אליו. לאבטחת הבית צריך לדאוג גם כשנמצאים בין כתליו ביום, בלילה ובעיקר כשאין מי שישמור עליו. מנעול פשוט ודלת עץ לא יעצרו היום את הגנב הממוצע. כדי לקבל שקט נפשי מוחלט צריך לעשות יותר מזה. חברת פיניקס לוקסמיטס מציעים כמה טיפים לאבטחת הבית.
החלפת מנעולים ישנים
אם יש לכם מנעול ישן בדלת (מעל שש שנים) אתם נמצאים ברמת סיכון גבוהה לפריצה. אחת הטכניקות של המנעולנים, פריצה בעזרת הקפצת מנעול, דלפה לרשת. פורצים רבים עלו על השיטה והחלו לבצע פריצות בעזרתה. מאז דליפת השיטה לרשת, חברות החלו לייצר מנעולים החסינים מפני שיטת פריצה זו. כך שכדאי לקנות מנעול חדש שיוצר בשנה האחרונה.
מנעולים אלקטרונים
רגע אחד בחיים אפשר לסמוך על מישהו ולמחרת הוא הופך להיות אויב. אם נתתם את מפתח הבית לחבר, עובד שלכם או בייביסיטר ורבתם אתו, למחרת, אם לא תחליפו את המנעול בבית, יכול להיות שהוא ירצה לנקום בכם בצורה כשלהי שיכולה להיות גם פריצה לבית. התקנת מנעול אלקטרוני עם גישה באמצעות קוד תמנע מכם את הצורך להחליף מנעול. כל מה שצריך לעשות הוא להחליף את הקוד.
סורגים, כספות ומנעולים
גם אם אתם לא מיליונרים ואין לכם ערימות של כסף מתחת לבלטות, כספת יכולה להיות מאוד שימושים עבורכם. כדאי לנעול בתוכה תכשיטים ורכוש בעל ערך סנטימנטלי. כדי למקסם את אבטחת הבית חשוב להתקין סורגים על כל חלון על מנת לאטום את הבית לגמרי מפריצות. כמו כן חשוב להתקין מצלמות לא רק כגורמי הרתעה אלא גם כדי להשיג מידע על הפורצים לאחר מעשה.

לשמור על קשר עם מנעולן
כדי להיות מעודכנים במה שקורה בעולם האבטחה, צריך לדבר עם האנשים הנכונים. לכן דאגו לשמור על קשר עם מנעולן אחת לכמה זמן על מנת להתעדכן בכל מה שאי אפשר למצוא ברשת. טוב שיהיה לכם כרטיס ביקור של מנעולן כי לעולם אי אפשר לדעת מתי תזדקקו לו.


אבטחת הבית - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

טיפים לאבטחת הבית

מנעולנים  >  כתבות  >  טיפים לאבטחת הבית