24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
כל מכור לקולנוע יודע שכספות הן הכוכבות הבלתי מעורערות של כל סרט אקשן טוב. שהרי מה יכול יותר להסעיר את הדמיון מאשר פריצה מתוחכמת לבנק בינלאומי שבתוכו מסתתרים אלפי שטרות מגולגלים ומטילי זהב מנצנצים?
ובכן, החיים אינם סרט, אולם כל תסריט אפשרי. לפיכך הכספת הפכה לחלק בלתי נפרד מחיי רבים מאיתנו. מהן, אם כן, אותן כספות שמעניקות לנו ביטחון?
כספות הן קופסאות ממתכת המשמשות לאחסון חפצים יקרי ערך כגון כסף, תכשיטים או מסמכים סודיים. אולם עיקר תפקידן של כספות אינו רק האחסון כי אם השמירה על החפצים האלה מפני כל מי שלא אמור להיות בעל גישה אליהם. לפיכך הן בנויות באופן כזה שיקשה על פתיחתן.
כספות בנויות כך שאחת מדפנותיהן היא למעשה דלת, ובאותה הדלת מקובע מנעול אחד לפחות. ישנם סוגים שונים של מנעולים, כאשר בעבר היו נפוצים מנעולים מיכניים כגון צילינדר עם מנגנון קומבינציה או מנגנון מחורץ המבוסס על בליטות.
כיום לעומת זאת נוהגים לנעול כספות באמצעות מנעולי כספת דיגיטליים או אלקטרוניים, כאשר הנעילה מתבצעת על ידי כרטיס מגנטי או קוד אישי או שילוב של שניהם.
בחירת מנגנון כספות
בחירת המנגנון אינה קשורה רק לענייני הנוחות אלא גם לסוג הכספת. ואכן,
בשוק קיימות כספות מסוגים שונים ובגדלים שונים, הכל בהתאם לתפקיד שהן מיועדות למלא. כספות ביתיות מיועדות לסכומים לא גבוהים במיוחד המוחזקים בדרך כלל בבית או במשרד. כספות מסוג זה ניתן להתקין באופן חיצוני או לחלופין לקבע בתוך הקיר. קיבוע כספות לקיר ועיגונן הוא שיטה מקובלת להגנה נוספת. במשרדים בדרך כלל מותקנות כספות חסינות אש. כספות אלה צריכות גם לעמוד בתקן בינלאומי להבטחת הגנה גם בעת שריפה. הגנה נוספת מפני מים ולחות מספקות כספות כבדות. וכמובן קיימים גם חדרי כספות – אותם ניתן למצוא בעיקר בבנקים ובבתי עסק גדולים.

וכאן המקום לתהות, האמנם התקנת כספת תספק את הביטחון לכך שחפצים יקרי הערך יהיו מוגנים מפני שוד ופריצות? כאמור, כל תסריט אפשרי, ולפיכך יצרני כספות מתמקדים בפיתוח מנגנונים שיקשו על הפורצים, למשל מנגנוני התרעה קולית או מנגנון השהייה הנועל את הכספת לאחר מספר נסיונות. אך מה קורה כאשר אתם אלה שמנסים לפרוץ את הכספת שלכם? כאשר בטעות שכחתם את הקוד או איבדתם את המפתח? "עידן מנעולנים" הם מי שתרצו לידיכם במקרה מלחיץ שכזה. מיומנות ומהירות הם מילת המפתח, ובידי "עידן מנעולנים" המפתח לכל כספת נעולה.
כספות - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

כספות

מנעולנים  >  כתבות  >  כספות