24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
לכל כספת הייעוד שלה. כיום קיים בשוק מגוון עצום של כספות לכל מטרה ולכל ייעוד, החל מכספות קטנות וביתיות בעלות מנגנון בסיסי ואמין, וכלה בכספות עצומות לבנקים, חדרי כספות ועוד בעלי מנגנוני אבטחה ביומטריים ומנגנוני השהייה מיוחדים למקרי פריצה. הבה נסקור מספר ייעודים שונים לכספות .
כספת לנשק - כספת ביתית פשוטה מתאימה בעיקר לנושאי נשק, מאבטחים, אנשי קבע, ושוטרים אשר מגיעים הביתה עם נשק אישי ומעוניינים לאבטח אותו. הבעיה עולה בגלל שני גורמים – ראשית, הגנה מפני פריצות. כידוע , כיום נשק הוא סחורה חמה בשוק השחור ולכן מתרבים מקרי הפריצות לבתים וגניבות נשק. שנית, קיומו של נשק בבית מהווה סיכון לבני הבית, במיוחד לילדים, ולכן רבים בוחרים להתקין כספת קטנה ובטוחה לשימוש ולאכסן בתוכה את כלי הנשק, הרחק מהישג ידם של ילדים ו/או אורחים לא רצויים. במידה וחלה תקלה כלשהי בכספת, מנעולנים מקצועיים יכולים לפתור אותה בדקות ספורות.
כספת ביתית לכסף – רבים מחזיקים כיום סכומים לא מבוטלים של כסף בבית, אך גם חפצים יקרי ערך כמו מסמכים, תכשיטים , וכו'. קיימות כספות ביתיות המתאימות בדיוק לייעוד זה ושתפקידן הוא להגן על החפצים יקרי הערך שלנו מפני פריצות והרחק מהישג ידם של שאר בני הבית. כספות אלו נפוצות מאוד כיום, התקנתן דורשת איש מקצוע אך בעזרת מנעולן מקצועי ניתן לעשות זאת בזמן קצר. פתיחת הכספת תיעשה באמצעות קוד מסוים או מפתח, צירוף ספרות אשר פותח את בריחי ההגנה השונים.
כספת לעסק – בתי עסק רבים בוחרים לאכסן בסוף כל יום את הכסף בכספת מיוחדת ולהפקידו אחת לתקופה מסוימת. כספת זו היא בעלת ייעוד אחר ותפקיד אחר מהכספות הקודמות שהוזכרו. עליה להיות נסתרת, עמידה במיוחד לפריצות ובעלת גודל מתאים לאחסון סכומי כסף גדולים. אופציית החבאת הכספים מתחת לבלטות כבר לא תופסת היום ולכן רבים מחליטים להתקין כספת מסיבית בבית העסק ומאתרים מנעולנים מקצועיים אשר יתקינו אותה ויספקו שירותי אחריות והרכבה .
כספות בנק – כאן כבר מדובר בכספות ענקיות, ובמקרים מסוימים חדרי כספת המורכבים ממספר רב של מנגנוני הגנה מתוחכמים. עבודה עם כספות כאלה היא עסק המתאים רק למומחה מנעולן אמיתי, עם רקע וניסיון ובעל תעודת מנעולן המעידה על יושר ועל מומחיות. כספות בנק מגינות על נכסיהם של אזרחים פשוטים, לקוחות הבנק, ומכילות סכומי עתק, ולכן הן מורכבות ומסובכות לתפעול .
כספת לבית או למשרד - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

כספת בבית או במשרד

מנעולנים  >  כתבות  >  כספת בבית או במשרד