24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
תחום המיגון בפרט ובמיוחד מנעולים ומוצרי נעילה High Security המיועדים לשימוש מסחרי, תעשייתי ופרטי הוא תחום שאיננו מפסיק להתפתח ולהתחדש. מים רבים עברו בירדן מאז נוסדה בשנת 1973 ועד ימינו ומאז הפכה מולטילוק לאחת המובילות בעולם בתחום ושומרת על מעמדה תוך מציאת פתרונות חדשניים ויעילים לאתגרים ולתחכום ההולכים ומתרבים מצד אלה המנסים לקעקע את הביטחון האישי ובטחון הרכוש. במהלך שנות פעילות ארוכות פיתחה החברה מאות מוצרים חדשניים. לרובנו הדבר נראה מובן מאליו, אבל דלתות פלדה ממוגנות לא נכנסו לשימוש נרחב טרם כניסתה של החברה לשוק וגם המנעולים הרב בריחיים עדיין לא היו בנמצא. דווקא העובדה שאלה הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו מצביעה על הנחיצות הרבה של מוצרי חברת מולטילוק.

חלק גדול מהמוצרים שפיתחה החברה רשומים כפטנטים בין לאומיים, ביניהם סוגים רבים ומתוחכמים של צילינדרים (X77; צילינדר רמזור; צילינדר אינטר אקטיב ועוד). מולטילוק מייצרת גם מגוון רחב של מוצרים משלימים. חברת מולטילוק היא כיום חברת בת בבעלות מלאה של חברת ASSA ABLOY שהיא הקבוצה המובילה בעולם בכל הקשור בפיתוח פתרונות נעילה. מאז היווסדה התפתחה מולטילוק בנחישות ופלסה דרכה לצמרת העולמית בתחומה, תוך שהיא נענית שוב ושוב לאתגרים חדשים. כיום מספקת מולטילוק מעבר לפתרונות נעילה אלקטרוניים ואלקטרו מכניים מתקדמים גם מערכות מורכבות שהשימוש בהן נוח ופשוט למשתמש הקצה, הן מערכות PLUG & PLAY.
חברת מולטילוק עומדת בכל התקנים
חברת מולטילוק עומדת בתקני מכון התקנים הישראלי ובתקנים מהמחמירים בעולם, ביניהם ISO9001 וכן ISO2000. יחד עם כל אלה ובנוסף להם מותאמים מוצרי מולטילוק לסטנדרטיים בינלאומיים כמו AZP, SKG, VDS, CEN, UL, PCC. חשוב לציין כאן שכל אחד מאלה כשלעצמו מחמיר יותר מהתקן הישראלי הסטנדרטי. יחד עם ההקפדה על האיכות והחדשנות, אין מזלזלים בחברת מולטילוק בכל הקשור באיכות הסביבה וננקטים כל הצעדים כדי למנוע פגיעה בסביבה ולשמור על איכות החיים של כולנו.

חברת מולטילוק מעסיקה כשבע מאות עובדים בארץ ובחו"ל, חלקם הגדול עובדים בה שנים רבות, מיומנים במקצועם ומתפרנסים בכבוד בחברה הרואה בהם את הנכס העיקרי שלה. לחברת מולטילוק יש גם 9 חברות בת המשווקות את מוצריה בכמאה מדינות בעולם ומפעילות 20,000 מרכזים המעניקים שירות למאה מיליון לקוחות מרוצים (100,000,000). בארץ, עידן מנעולנים הוא משווק מורשה של מולטילוק. הוא יתקין עבורכם ביעילות ובמקצועיות מנעולים של מולטילוק ויספק פתרונות אחרים במקרה הצורך. חברת מולטילוק היא בהחלט הכתובת הטבעית והברורה של כל מי שמחפש פתרון יעיל וטוב לבעיית המיגון והנעילה.                                                            
 
מוצרי מולטילוק - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

מוצרי מולטילוק

מנעולנים  >  כתבות  >  מוצרי מולטילוק