24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
זה נורא מעצבן להינעל מחוץ לבית או לרכב. זה מעצבן במיוחד כאשר השכנים לא בבית ואין אצל מי לחכות עד שבן משפחה אחר יחזור. רוב בני האדם ננעלו או ינעלו לפחות פעם אחת מחוץ לבית, בתוכו או ישכחו את המפתחות בתוך הרכב. הם יצטרכו לחכות עד שאחד מבני המשפחה יצוץ עם מפתח נוסף או שיגיע מנעולן ויחלץ אותו מהמצב הלא נעים. אם אתם גרים בגדרה, מנעולן בגדרה יפתור לכם את הבעיה בקלות ובזריזות. אין מנעול שאותו המנעולן לא מסוגל לפרוץ.

פריצת דלתות
בסרטים תמיד מראים איך אנשים פורצים מנעולים או אזיקים בקלות תוך כמה שניות. בנאדם רגיל שלא למד איך לפרוץ מנעולים, לעולם לא יצליח לעשות זאת ואם כן אז הסיכוי שהוא יעשה את זה באותה מהירות הוא קטן. רק מנעולן בגדרה יכול לפרוץ מנעול. בין אם מדובר בדלת ישנה עם צלינדר פשוט, או בפלדת חדישה - שום דבר לא יעצור את המנעולן מלפרוץ אותה. דאגו שברשותכם תעודה מזהה כדי שיהיה באפשרותו לדעת בוודאות שהנכס הוא שלכם. כמו כן, אל תשכחו לבקש ממנו את התעודות המתאימות. אנשים יכולים להתחזות למנעולנים, לשכפל את המפתחות ולפרוץ אליכם מאוחר יותר.

פריצת רכבים
אם להינעל מחוץ לבית זה מתסכל, אז להינעל מחוץ לרכב מתסכל פי כמה. אם שכחתם את המפתחות על המושב וסגרתם את הדלת, או שמפתח הרכב נפל מצרור המפתחות זה יכול להרוס לכם את כל היום. אם מישהו ימצא את המפתח הוא יוכל לפרוץ לרכב בקלות ולגנוב אותו. גם במקרה הזה מנעולן בגדרה הוא האיש המתאים לחלץ אתכם מהצרה הלא נעימה שנקלעתם אליה. יש אנשים שיכולים לפרוץ לרכב, אבל כדי שלא יגרם נזק ועל מנת שהעבודה תבוצע במהירות, עדיף להזמין פורץ מנעולים מקצועי.

פריצת כספות
אם שחכתם את הקוד לכספת ואתם צריכים להוציא ממנה סכום כסף גדול. אם משהו קרה לכספת ויש תקלה במנגנון, אתם תזדקקו לפורץ מנעולים. בשוק קיימים היום לא מעט סוגי כספות. רק מנעולן בגדרה, מנעולן מנוסה בתחומו, יכול לבצע את משימת הפריצה.                                                                      
 
שירות מנעולים בגדרה
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

מנעולן בגדרה

מנעולנים  >  כתבות  >  מנעולן בגדרה