24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
כשחושבים על מנעולן בדרך כלל חושבים אל אדם אשר מגיע כמו סופרמן בזמן צרה ומחלץ מישהו שננעל בבית או מחוצה לו. לפעמים זה לא רחוק כל-כך מהאמת. מנעולן יכול להציל אנשים מצרות. לפעמים זה אפילו עניין של חיים או מוות. אבל מנעולן לא רק מחלץ אנשים מצרות הוא גם עוזר להם להימנע מצרות על ידי מתן השירותים הבאים.
מצלמות אבטחה
אם אתם גרים בלוד למשל, מנעולן בלוד יעזור לכם למגן את הבית מכל הבחינות. אין זה אומר שמנעולן מטפל אך ורק במנעולים. מצלמות אבטחה הם חלק חשוב ממיגון הבית. למעשה אם אתם מנהלים עסק מהבית, או רוצים לבטח את המשרד, אף חברה לא תסכים לבטח אתכם. מנעולן בלוד יכול לטפל גם בהתקנת מצלחות ברחבי דירות, משרדים, בתים ואפילו מפעלים. מצלמות האבטחה חיוניות במניעת פריצות. לפני שמישהו יעז לפרוץ הוא יחשוב כמה פעמים אם להסתכן ולפרוץ למקום המוגן במצלמות אבטחה.
התקנת מנעולים
באמצע היום או באמצע הלילה. דרך הגינה או הדלת הראשית, גנב יכול לפרוצה לדירה או לבית העסק. גנבים מיומנים מסוגלים לפרוץ כל מנעול. המצטיינים עושים זאת במיומנות לא פחותה משל מנעולן. התקנת מנעול חזק במיוחד יכולה להאט את דרך העבודה שלו. מנעולן לא רק מוכר מנעולים אלא גם מייעץ איזה מנעול ואפילו איזו דלת יכולה להיות הכי יעילה לדירה או לבית העסק שלכם.
כספות
לפעמים גם המנעול הטוב בעולם לא יכול למנוע מהגנב המיומן ביותר להיכנס לבית. במקרה כזה כדאי לשמור את כל הרכוש יקר הערך בכספת. קשה מאוד לפרוץ אליה, וגם אם הגנב מצליח להשיג את הקוד או לפרוץ איכשהו את הכספת - התהליך מעכב אותו והסיכוי שיתפסו אותו גבוה יותר. מנעולן בלוד יכול לעזור לכם גם לבחור כספת וגם להתקינה.
קודנים
משנה לשנה השימוש במפתח הופך להיות מוזר יותר. במקומות מסוימים עברו מזמן להשתמש בכרטיס כדי לפתוח דלתות או בקודן. מנעולן יכול להתקין לכם קודן על דלת בית העסק או הבית וכן למנוע את השימוש במפתח.                                                  
שירות מנעולים בלוד
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

מנעולן בלוד

מנעולנים  >  כתבות  >  מנעולן בלוד