24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
אולי, אי שם בעתיד, כאשר כל העולם יהיה יחידת אחת ללא הבדלי דת גזע ומין, אף אחד לא ינעל את הדלת. אבל עד אז נעילת דלתות הם חלק הכרחי בכל בית. כאשר אנשים הולכים לעבודה הם מוודאים כמה פעמים אם הם נעלו את הדלת ואפילו חושבים על כך עבודה. כל עוד יש עוני בעולם והכסף מתחלק בצורה לא שווה בין בני האדם, תמיד יהיה פשע, תמיד יהיו פורצים.
שירות מנעולים ברמלה
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

מנעולן ברמלה

מנעולנים  >  כתבות  >  מנעולן ברמלה

פריצת דלתות

אחת מהתופעות הלא נעימות היא הינעלות מחוץ לבית. יכולות להוביל לכך סיבות רבות. אולי שכחתם את המפתח בעבודה ואין לכם אפשרות לחזור לקחת אותו, אולי קמתם בבוקר וגיליתם שכל בני הבית הלכו מבלי להשאיר לכם מפתח. ואולי מישהו חיבל במנעול או שהמנעול נהרס. במקרה כזה, אם אתם גרים ברמלה, מה שעליכם לעשות הוא להזמין מנעולן ברמלה. הוא יפרוץ לכם את המנעול בקלות ויחסוך לכם שעות של תסכול ובזבוז זמן.                                     
המקום הנפוץ להינעלות הוא בבית או מחוץ לבית, אבל גם מחוץ לרכב אפשר להינעל. אנשים נוטים לאבד את המפתחות ולא לכולם יש מפתח רזרבי. לכן טוב יהיה עם תשמרו על כרטיס ביקור של מנעולן ברמלה למקרה הצורך. לפעמים זה עלול להיות מקרה של חיים או מוות כאשר תינוק ננעל באוטו. אז צריך להזעיק במהירות שוטר או מנעולן שיגיע לחלץ את התינוק.
היום אי אפשר לשמוח באמת על אף אחד. לכן כשפונים לבעל מקצוע צריך לבחור אותו אחרי סדרת בדיקות מעמיקה. בדקו שלמנעולן יש אישור משטרתי לעבוד במקצוע. כמו כן על תהססו לבקש ממנו תעודות המוכיחות מעבר קורס.                                                            

פריצת דלתות רכב

בחירת מנעולן