24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
אנחנו חוזרים מבילוי לילי כדי לגלות אמת מחרידה – אנחנו לא מוצאים את המפתחות אל הבית שלנו. אנחנו מחטטים בכיסים, מחפשים בטירוף ושופכים את כל תכולת התיק על הרצפה, אבל אין מנוס מהמסקנה המתבקשת – המפתח פשוט לא אצלנו.
במצבים כאלה, במיוחד כאשר מדובר על השעות הקטנות שלנו הלילה, אנחנו לעיתים רוצים לשבור דבר מה או לפרוץ בבכי – אנחנו מרגישים חסרי אונים כאשר אנחנו נמצאים כל כך קרוב אבל עם זאת כל כך רחוק מהבית שלנו.
אך אין דבר – כיום ניתן להזמין שירותי מנעולן 24 שעות ביממה, וכך להיכנס חזרה אל הבית שלנו בביטחה.

מנעולן 24 שעות – למקרים החריגים
פריצת מנעול, בין אם היא מצב חירום או לא, מחייבת אותנו לטפל במצבים שלא אמורים לקרות – אנחנו נתקעים מחוץ לרכב שלנו, אנחנו מאבדים את המפתח לבית או שהמפתח שלנו נתקע ונשבר בתוך חור המנעול.
תהיה הסיטואציה אשר תהיה, מנעולן 24 שעות הוא נותן שירות שמספק את המענה לבעיות שלנו, וכעת בכל שעות היממה.
גם אם חשבנו לרגע שאין מה לעשות – עומד לרשותכם מנעולן 24 שעות ביממה אשר יכול לבוא ולחלץ אתכם מן הבעיה, ולאפשר לכם לחזור אל אורח חיים תקין.

מנעולן 24 שעות – את מי מזמינים?
במיוחד כאשר מדובר על השעות הקטנות של הלילה, אנחנו עשויים לעשות טעויות בשיקולים – אנחנו במצב לחוץ ורוצים פשוט להיכנס אל הבית שלנו ולישון, ועדיף דקה אחת קודם.
עם זאת, דווקא במצבים כאלה רצוי להיות סמוכים ובטוחים שמדובר על מנעולן 24 שעות אשר לו תעודת הסמכה ויושרה.
הבדיקה? פשוטה – בקשו לראות את תעודת ההסמכה שלו, אשר מעידה לא רק על המקצועיות אלא גם על תעודת יושרה שהמציא ממשטרת ישראל שמעידה שבעברו אין רקע פלילי.

כמו כן, רצוי להזמין מנעולן 24 שעות אשר יוכל לתת לנו פתרון במהירות מחד, אבל במקצועיות מנגד – לאפשר לנו להיכנס אל הבית בלי להסב לקירות, לדלת או למשקופים נזק אשר עשוי לעלות לנו יותר מעלות הפריצה עצמה.
מנעולן 24 שעות – עומדים לרשותכם

עידן מנעולנים נותנים מענה לאנשים במשך כל שעות היממה, זאת על מנת לחלץ אנשים ממצבי חירום בכל רגע ורגע. אנחנו עומדים לרשותכם כדי לספק לכם מענה מהיר ויעיל עבור כל סוגי פריצות המנעולים, זאת כדי להבטיח המשך יום תקין במהירות האפשרית.                                                            
מנעולן 24 שעות - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

מנעולן 24 שעות

מנעולנים  >  כתבות  >  מנעולן 24 שעות