24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
חשיבותה של מנעולנות
האם קרה שסגרת אחריך את דלת המכונית ורק לאחר מכן גילית ששכחת את המפתחות בפנים? נעלת את דלת ביתך ובטעות נותרת ללא מפתח בחוץ? אל דאגה, זה יכול הרי לקרות לכל אחד מאיתנו, אולם כאשר מתרחש הדבר אין צורך לתאר את ההרגשה הלא נעימה. במקרה כזה מנעולן שעבר קורס מנעולנות ידע איך לחלץ אתכם במהירה מהסבך ואתם תוכלו עד מהירה לשוב לביתכם ולמכוניתכם. בימינו עם התפתחות הטכנולוגיה הופך מקצוע כמו מנעולנות למורכב הרבה יותר שכן הוא מחייב התעדכנות תמידית והתמצאות בסוגי מנעולים שונים וחדישים שהרי אין סוף לפיתוחים וההמצאות.
מה כולל קורס מנעולנות?
במהלך לימודי מנעולנות אנו נתקלים בהיבטים שונים של המקצוע: מבחינה תיאורטית חשוב ללמוד את תכונותיהם השונות של המנעולים, מבנה המנעולים על סוגיהם השונים, שיטות פריצת מנעולים ומתקני אבטחה, שכפול מפתחות, אמצעי מיגון, מוצרי התראה והרתעה ועוד. אך לא ניתן כמובן ללמוד מנעולנות ללא התנסות מעשית: במהלך לימודי מנעולנות מתנסה המנעולן המתלמד בהתקנות מנעולים והרכבת צילינדרים על גבי דלתות הבית, בפריצת מנעולים ובכללם גם מנעולי כספות אנלוגיות ואלקטרוניות, שינויי קומבינציות של מנעולים, החלפת מנגנוני נעילה, שיטות פריצה ללא נזק המכונות "דגדוג", סוויץ' ומנעולים לרכב ועוד.
למי מיועדים לימודי מנעולנות?
לימודי מנעולנות מיועדים קודם כל למי ששולט במכאניקה והינו בעל חוש טכני מפותח ומוטוריקה טובה- זאת כיון שמדובר במקצוע ידני המשלב כאמור ידע טכני ופעולות עדינות. בדרך כלל פונים ללימודי מנעולנות מי שעוסקים בתחומי התחזוקה השונים אולם המקצוע אינו פונה רק אליהם אלא פתוח למי שמעוניין להתמחות בסודות הנעילה ומוכן לעסוק בכך סביב השעון גם בשעות בלתי שגרתיות, והכל בתנאי שהצטייד בתעודת יושר מאת המשטרה המעידה על ניקיון כפיים על פי הקריטריונים המוגדרים מראש. וכך בסופו של דבר ניתן להפוך למנעולן מקצועי ומיומן ולחלץ בתעוזה את כל מי שנתקע מחוץ לדלת הנעולה.                                        
מנעולנות - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

מנעולנות

מנעולנים  >  כתבות  >  מנעולנות