24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
עידן מנעולנים מכריזים על מבצע מנעולים במרכז הארץ. במסגרת המבצע, עידן מנעולנים מבצעים את כל מגוון שירותי מנעולנים במבצע מיוחד שישמור עליכם בטוחים ונקיים מדאגות. מבין שירותי מנעולנים במבצע שאנו מציעים בעידן מנעולנים ישנם:
• החלפת והתקנת מנעולים.
• התקנת דלתות, בכללן דלתות מעוצבות.
• התקנת כספות.
• פורץ כספות - פריצת כספות.
• פריצת רכבים, דירות ומשרדים במקרה הצורך.
• התקנת קודנים
• ועוד שירותי מנעולנים במבצע
תוכלו להיות בטוחים שעידן מנעולנים מציע שירותי מנעולנים במבצע ברמה הגבוהה ביותר בלבד. אצלנו אין מבצעים שמשאירים אתכם, אמנם עם חור קטן יותר בכיס, אבל עם דרגת בטיחות נמוכה יותר. בעידן מנעולנים מבצעים עבודות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, כי חשוב לנו שתוכלו לסמוך עלינו. אנו מאמינים בבניית אמון לטווח ארוך.
אנו בעידן מנעולנים יודעים שעבודה עם מנעולנים היא עניין שדורש אמון גבוהה. אנחנו שואפים להצדיק את האמון שאתם נותנים בנו ברמה הגבוהה ביותר, ולהשיב ברמת שירות, מקצועיות ואמינות גבוהה ביותר. על כן מבצע מנעולים במרכז שלנו מבוסס בדיוק על מקצועיות ושירות ללא פשרות. כחלק משירותי מנעולנים במבצע שלנו, יודעים להעריך את לקוחותינו ארוכי הטווח, שהולכים אתנו זמן רב, ולספק להם הנחות ומבצעים מתי שאפשר. בנוסף, שירותי מנעולנים במבצע משמעם גם הנחות משמעותיות על המנעולים המתקדמים והחדשניים ביותר בשוק, בכל צורך של החלפה, התקנה חדשה, פריצת מנעולים שדורשת החלפה וכדומה.
במסגרת מבצע מנעולים במרכז עידן מנעולנים מבצעים גם שירותי חירום עשרים וארבע שעות במחירי מבצע תקדימיים. כל שירותי מנעולנים במבצע אשר דורשים טיפול באופן מיידי, מטופלים אצלנו באופן אמין, מיידי, מקצועי ואדיב.  
שירות מנעולים במבצע
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

מנעולנים במבצע

מנעולנים  >  כתבות  >  מנעולים במבצע