24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
כל המידע אודות מנעול ביומטרי
בתקופה האחרונה אנו נוטים לשמוע עוד ועוד על מנעול ביומטרי, אולם רובנו לא ממש יודעים במה בדיוק מדובר. במאמר הנ"ל נדבר על מנעול ביומטרי ונבין את היתרונות מאחוריו.

מנעול ביומטרי
מנעול ביומטרי הינו מנעול הקרוי בשם נוסף: מנעול טביעת אצבע בשל העובדה שהוא אינו מופעל כמו בשיטה הרגילה והמוכרת לכולנו עם מפתח המוחדר לצילינדר, אלא באמצעות פתיחת הדלת על ידי טביעת אצבע.
עידן מנעולנים הינה החברה המובילה בארץ בתחום המנעולים והאבטחה ומספקת ללקוחות פרטיים , עסקיים וציבוריים מכל רחבי הארץ פתרונות מתקדמים בתחום הכוללים: התקנה, החלפה, פריצה ומכירה של מנעולים מכל הסוגים וכל הדגמים, לרבות מנעול ביומטרי – מנעול טביעת אצבע. בבחירתכם בעידן מנעולנים היו בטוחים כי הנכם מקבלים את השירות הטוב והיעיל ביותר, המלווה בהקשבה מלאה לצרכיכם, מתן יעוץ והכוונה לבחירת המנעול/השירות האידיאלי לו הנכם זקוקים ומתן שירות מקצועי ואמין לאורך כל הדרך.
מנעול ביומטרי/מנעול טביעת אצבע זוהי המילה האחרונה בתחום המנעולים ויכול להיות גם אצלכם בדירה/במשרד בדרך פשוטה ונוחה במיוחד.
כל שעליכם לעשות זה להרים את הטלפון ולחייג לנציגי עידן מנעולנים אשר יעניקו לכם את הייעוץ המלא ואת השירות המקצועי ביותר בתהליך בחירת המנעול שלכם.

מה מיוחד ב- מנעול טביעת אצבע?
מנעול טביעת אצבע זהו ללא ספק מנעול חדשני המהווה לפריצת דרך מהפכנית בעולם האבטחה, והינו מתבסס על העובדה שלכל אדם יש טביעת אצבע ייחודית רק לו אותה לא ניתן לזייף או להעתיק ללא ידיעתו של אותו אדם ורק בזכות אותה טביעת אצבע יהיה ניתן להיכנס לדירה/למשרד וכו', מה שמצמצם משמעותית את האפשרות לפריצה.
חשוב לציין כי מנעול טביעת אצבע הינו מאובטח ברמה הגבוהה ביותר שכן, טביעות האצבע שאותם תגדירו כמורשות מראש יוכנסו ויוגדרו במערכת מתקדמת וברגע שמת האצבעות המורשות על הקורא, הוא יסרוק את טביעות האצבע באמצעות תאורה אולטרא סגולה ורק לאחר אישור והתאמה כי אכן מדובר בטביעת אצבע שקיימת במערכת הדלת אכן תיפתח.
למרות שהתהליך נשמע מורכב, מדובר בהליך זריז, נוח ויעיל במיוחד נמשך פחות משניה מרגע שהנחתם את טביעת האצבע על הדלת ועד לפתיחתה.
רוצים להזמין מנעול טביעת אצבע? רוצים לשמוע פרטים נוספים אודות מנעול טביעת אצבע ואודות עידן מנעולנים? התקשרו כבר אל נציגי עידן מנעולנים אשר ישמחו לסייע לכם בכל שאלה. בנוסף ולנוחיותכם, תוכלו להשאיר פרטים באתר ונציג יחזור אליכם תוך זמן קצר.
מנעול ביומטרי - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

מנעול ביומטרי

מנעולנים  >  כתבות  >  מנעול ביומטרי