24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
מנעול הוא פריט שנמצא באופן תמידי בחיי היום – יום שלנו, בין אם מדובר בדלת ביתנו או במנעול שאנו קושרים את אופנינו. מנעול הוא מתקן אשר משמש כמאבטח סגירה, יש אינספור סוגי מנעולים וישראל הפכה למעצמה בתחום המנעולים ומציגה טכנולוגיות מתקדמות לאבטחת מבנים ופריטים. מנעול המרתוק הוא המצאה ישראלית, תוצרת כחול לבן אשר פותחה בידי מר משה דולב, אשר באמתחתו פטנטים רבים ונוספים בתחום המנעולים כגון: מנעול הרב בריח, דלת הפלדלת ועוד שלל המצאות אשר בפועל מיושמות על ידנו ממש בפתח ביתנו.

יתרונותיו של מנעול המרתוק
אין עוררין על העובדה כי המנעול החזק והטוב ביותר בשוק כיום הוא מנעול מרתוק. המרתוק עשוי כולו מיציקת נירוסטה עמידה במיוחד אשר מחוברת לדלת באמצעות ברגים ותומכים מיוחדים המשפרים את עמידות המנעול וחוזקה של הדלת בשל יצירת נעילה חזקה במיוחד. בתוך מנעול המרתוק ישנו בריח מסתובב העשוי מפלדה מחוסמת אשר יכול לעמוד בעומסי מתיחה של עד 14 טון! מנעול המרתוק הוא שילוב של הטכנולוגיה המתקדמת בעולם בכל הנוגע לטכנולוגית יציקה מדויקת, חלקי מתכת חדישים ומערכת מכרנית מתקדמת אשר מפעילה את הבריח המסתובב ואת מערכת הנעילה אשר נסמכת על צילנדר מכני מהטובים בעולם. הנסיון לפרוץ את מנעול המרתוק כרוך בקושי רב שכן הצילינדר נבנה כנגד כל שיטות הפריצה הידועות בשוק. בבדיקות שנערכו על ידי היצרן לפי הייצור ההמוני של המנעול נמצא כי בבדיקות ההעמסה, רק מנעול המרתוק נשאר תלוי, קרי אין ספק שמדובר במנעול חזק.
אז אם אתם מתבטים? אל תתלבטו יותר ופנו אלינו. נשמח לתת לכם את כל המידע שאתם רוצים לגבי מרתוק ולגבי כל סוגי המנעולים השונים. 

האם כדאי להתקין מנעול נוסף לדלת
משעשע להיזכר בסרטים של פעם, בהם רואים מישהו דופק בדלתה של קשישה ולוקח לה 4 דקות ארוכות לפתוח את כל המנעולים שעל דלתה? מצד אחד מרביתנו לא רואים צורך בהתקנה של מנעול נוסף, כי זה מסרבל, מעיק, הוצאה נוספת ושלל תירוצים אך בפועל עם התקדמות שיטות הפריצה והעלייה המתמדת בפריצות לבתי אב בישראל אנו ממליצים להתקין מנעול נוסף לדלת הכניסה המרכזית של הבית על מנת להקנות מקסימום הגנה ובטיחות לדייריו. מנעול מרתוק עונה על ההגדרה וממספק פתרון מוכח כנגד פריצות וגניבות. אז אל תתבלבלו והזמינו עוד היום מנעול מרתוק להגנה המרבית שלכם.                           
מנעול מרתוק - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

מנעול מרתוק

מנעולנים  >  כתבות  >  מנעול מרתוק