24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
אולי לא האמנו שגם אנחנו אי פעם נזדקק לשירות הזה – עשינו את כל המאמצים על מנת להבטיח שלעולם לא ניתקע מחוץ לבית או לרכב, אבל זה קרה – את המפתח שכחנו אי שם במחוזות לא מוכרים, החברים עם המפתחות הנוספים נסעו במקרה לחו"ל, ואנחנו עומדים חסרי אונים מול דלת הבית שלנו, כל כך קרובים אבל עם זאת עדיין כל כך רחוקים.
מה עושים? מזמינים שירותי פורץ דלתות.

פורץ דלתות – במהירות, ביעילות ו...באמינות
פורץ דלתות הוא לא מקצוע שיש להקל בו ראש – מדובר על אדם שמגיע אל הבית או הרכב הפרטיים שלכם ומבצע פעולות על מנת לאפשר לכם גישה.
עם זאת, רבים האנשים אשר חושדים, ואולי בצדק, בכוונות הנסתרות של מנעולנים למיניהם. במידה מסוימת אנחנו נמסכים על המקצועיות, האמינות והיושרה של אותם האנשים על מנת להבטיח שלא ינצלו את המצב לטובתם וישאירו אותנו חסרי כל – זה מקצוע שדורש מידה רבה של אמון.

עם זאת, ישנן אמצעים שאיתם אנחנו יכולים לפעול על מנת להבטיח, ולו במעט יותר, את קבלת הסחורה – בקשו לראות תעודת הסכמה של פורץ דלתות – תעודה אשר לא רק מעידה על ניסיון ומקצועיות אלא גם על תעודת יושרה שניתנה מטעם משטרת ישראל. באמצעות תעודת ההסמכה אנחנו יכולים לדעת קצת יותר בוודאות שמדובר על אדם שזה הוא מקצועו, ולא על אדם שמנסה לנצל את מצבנו לטובתו האישית.

פורץ דלתות – סוגי מנעולים, סוגי דלתות ומה שביניהם
כאשר אנחנו נזקקים לשירותיו של פורץ דלתות, חשוב שנדע מה ההשלכות של המעשים – יכול להיות שנגלה שאנחנו צריכים להחליף צילינדר, מכיוון שלא ניתן או עדיף כבר לשנות את כל המנעול לחלוטין. יכול להיות שהפריצה לא תהיה פשוטה, ותאלץ את פורץ דלתות להשתמש בטכניקות מיוחדות.

אבל לנו? זה לא ממש משנה. אנחנו רוצים להיכנס הביתה, ועדיף כמה שיותר מוקדם, לכן חשוב גם לשכור את שירותיו של פורץ דלתות שאינו רק מיומן אלא גם מהיר וזריז.
כמו כן, חשוב לוודא שהוא לא מסב נזק מיותר לדלת, למשקופים או לקירות על מנת לפרוץ את הדלת, מכיוון שזה ללכת עם ראש בקיר, ובסופו של דבר לשלם יותר על השיפוצים מאשר על הפריצה.

פורץ דלתות – לסיכום
עידן מנעולנים מתמחים בשירותי פריצת דלתות ומעמידים לרשותכם פורץ דלתות שיוכל לתת מענה לכל צרה ובכל שעות היממה. עידן מנעולנים מתחייבים לפתוח בפניכם דלתות אל עולם בטוח ונגיש יותר.                    
פורץ דלתות - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

פורץ דלתות

מנעולנים  >  כתבות  >  פורץ דלתות