24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
הצורך בפריצת מנעולים, למרבה הצער, הוא כמעט בלתי נמנע. בהיסח הדעת, לכולנו יכול לקרות שנאבד את המפתח לבית וננעל אל מחוצה לו, ונגלה זו בדיוק בזמן שבו אנו ממהרים להיכנס הביתה. אנו יכולים למצוא את עצמנו נעולים גם מחוץ לאוטו כשהמפתחות נמצאות בטעות עדיין בסוויץ''. עבור רגעים כאלה, תמיד כדאי שיהיה זמין מספר טלפון של פורץ מנעול אליו נוכל להתקשר בבקשת עזרה דחופה.

פורץ מנעולים, או מנעולן, הוא איש מקצוע שעושה עבודה שחשובה מאוד בזמן שצריכים אותה, ובשאר הזמן, רבים כלל לא חושבים על השירות הזה. פורץ מנעול צריך להיות מקצועי ומיומן מאוד בעבודתו. הוא צריך להכיר את כל ההיבטים של פריצת מנעולים מקצועית, ולהכיר היטב את עולם המנעולים, מנעולנים, וגם עולם המפתחות.

המקרים שבהם זקוקים לשירותיו של פורץ מנעול יכולים להיות מפתיעים או בלתי צפויים, אבל אנשים שמכירים את התחום שנים רבות, מכירים את כל סוגי המקרים. אם ילד נעל את עצמו, למשל, כששיחק בתור הרכב, ואינו מצליח לצאת, חשוב מאוד לפעול מהר ולהזמין פורץ מנעול. אם תנסו אתם לפרוץ את המנעול, יתכן שייקח לכם זמן רב וחשוב מדי, ואתם גם עשויים לפגוע ברכב. במצב כזה, פורץ מנעול יסייע לכם במהירות וביעילות, כך שתדעו שלא יגרם כל רע לילדיכם, פרט לבהלה שכרוכה במצב זה.

עיסוקים נוספים של פורץ מנעולים
פורץ מנעול עוסק גם במיגון דירות ומניעת פריצות. פורץ מנעולים מקצועי ומנוסה מכיר את כל ההיבטים של המיגון הביתי והעסקי – החל מסוגי המנעולים והדלתות, ועד מערכות האזעקה השונות הקיימות בשוק ואפילו סוגי הסורגים. סוג המנעול, למשל, הוא נשוא חשוב מאוד שידוע לכל פורץ מנעול מקצועי. מנעול איכותי משפר מצד אחד את ההגנה הממשית של הבית, ומאידך גם מרתיע פורצים או פושעים מלנסות ולפגוע ברכושכם או דירתכם.

ידוע שהביטחון הביתי, ותחושת הביטחון הביתי הם דבר חשוב עד מאוד, והדבר נכון בעיקר היום, בתקופה שבה הביטחון הציבורי הולך ומתערער עם עליית רמת הפשיעה במדינה. לכן, פנייה לשירותיו של פורץ מנעול מקצועי שייעץ לכם בנושא של ביטחון ומיגון, היא חשובה מאוד כחלק מבניית תחושת הביטחון האישי. פורץ מנעול מקצועי ירכיב עבורכם את תוספות הבטיחות הנדרשות בביתכם או עסקיכם, וישפר בכך משמעותית את הביטחון האישי.

על כן, על מנת לשמור על ביטחונכם האישי, וכדי להימנע ממצבים לא נעימים ברגעים חשובים, ולדעת שבכל מקרה של צרה עם מנעול או מיגון הבית, תמיד תדעו לאן לפנות, כדאי תמיד לשמור על טלפון של פורץ מנעול מקצועי שידאג לכם, יגיע בכל שעה ובכל יום שתתקשרו במהירות, ויספק שירות אמין, אדיב ומקצועי.                    
פורץ מנעול - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

פורץ מנעול

מנעולנים  >  כתבות  >  פורץ מנעול