24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
פורץ רכב - מנעולן מוסמך
נעלתם בטעות את רכבכם כאשר המפתחות עדיין בפנים? איבדתם את צרור המפתחות ואתם תקועים ללא יכולת להיכנס למכונית? נכון, זה לא נעים. אבל אל דאגה, יש פתרון, לשם כך נועדו מנעולנים מקצועיים שיודעים להתמודד עם הבעיה. מנעולן כזה הוא למעשה פורץ רכב, אשר הידע והניסיון שלו יובילו אותו להושיע אתכם בצרתכם. תודות לקיומו של פורץ רכב, כולנו יכולים להיות שקטים שגם אם ברגע הכי לא נכון יתקלקל לנו מנגנון נעילת ההגה וההילוכים, גם אז נוכל לתפעל במהירות את הרכב לאחר שתתוקן הבעיה בידי פורץ רכב מיומן.

פורץ לרכב- מתקן מגוון תקלות
ומה קורה כאשר מנגנון האזעקה מתקלקל? הרכב זועק בקולי קולות ואנחנו חסרי אונים אל מול שכנים כועסים, ובצדק. גם במקרה הזה פורץ רכב הוא בעל המקצוע המתאים שאליו יש לפנות. אותו פורץ לרכב יכול לסייע גם במקרים אחרים שבהם יש לפתוח רכב נעול למשל אם ילד נשכח ברכב והוריו לא בסביבה. פורץ לרכב הוא איש המקצוע שיעזור בחילוץ הילד מהמכונית במחיר של פריצה למכונית. נכון, פריצה לרכב היא אירוע לא נעים אולם במקרה הזה מדובר על פריצה לרכב המבוצעת תחת פיקוח ולמעשה בהזמנה מצידנו.

פורץ לרכב הוא בעל רישיון מתאים
גם אם חשיבותו של המקצוע הצליחה לשכנע אתכם בדבר נחיצותם של מקצוענים היודעים לבצע פריצה לרכב, עליכם לדעת כי לא כל אחד מאיתנו יכול להיות פורץ רכב. כדי לעבוד כמנעולן פורץ רכבים עליך להיות בעל רישיון מתאים ממשטרת ישראל ומדובר ברישיון הניתן בתנאים מוקפדים. אולם כמובן אין די ברישיון ויש לעבוד בצורה יעילה המשלבת זמינות ונגישות וזאת כדי להגיע בזמן מינימאלי לכל מי שזקוק לעזרה. מבחינה מקצועית יש לדעת כיצד לשכפל ולשחזר מפתחות, לתקן אימובילייזרים ושלטים לרכב, להתקין מערכות מיגון ופעולות דומות נוספות.
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

פורץ רכב

מנעולנים  >  כתבות  >  פורץ רכב