24
שעות
050-2444448
1-800-500-800
/
טלפונים לקבלת שירות
idan.manulim@gmail.com
050-2444448
1-800-500-800
פתרונות חניה
מבצעים  
מנעולי בטחון
פרזול ושונות
מבצעים  
צילינדרים
כספות  
מצלמות אבטחה
דלתות
מנעולים 
קודנים
מוצרי החברה
פריצת מנעולים
© כל הזכויות שמורות לעידן מנעולים
כתובת בית העסק: שדרות נים 2 מגדלי עזריאלי, ראשון לציון
כמה פעמים קרה לנו שהגענו הביתה לאחר יום עבודה ארוך, סוף סוף הגענו לדלת, ואז... מתחילים החיפושים אחר המפתח... איכשהו, הוא מתחבא באיזו פינה נסתרת בתיק, ואנחנו מתעקשים עד שסוף סוף נמצאת האבידה. כל זה לא היה קורה אילו היינו משאירים את המפתחות במאה הקודמת ועוברים לעידן החדש. קודנים הם העתיד, והעתיד כבר מזמן כאן.

אז מה הם אותם קודנים שעושים את החיים יותר פשוטים? קודנים הם מנגנונים אלקטרוניים לפתיחת דלתות באופן מבוקר. קודנים מותקנים לרוב בכניסה למשרדים אך גם בבתים משותפים ופרטיים. יש קודנים הפועלים כחלק ממערכת אינטרקום ולעומתם ניתן למצוא גם קודנים המשמשים באופן עצמאי לפתיחת דלתות. למעשה התקנת קודנים היא הפיתרון לאבטחת בניינים אשר אין להם מערכת אינטרקום.
כיצד בנויים קודנים?
כיצד בנויים קודנים? ובכן, בדופן הקדמית של הקודן מקובע לוח מקשים שעליהם ספרות. בעת התקנת הקודן יש לבחור את צירוף הספרות המבוקש ומעתה והלאה יש להקישו בכל פעם שרוצים להיכנס למבנה. קודנים איכותיים מאפשרים בחירת קודים שונים למשתמשים שונים והדבר יכול להגיע למאות קומבינציות אפשריות. כמו כן ניתנת גם אפשרות לתיכנות עצמי של הפונקציות הקיימות בקודן.
וכך משמשים הקודנים מרכיב חיוני במערך האבטחה והמיגון של המבנה. בתור שכאלה, מכילים קודנים בדרך כלל מנגנון השהייה הפועל במצבים שבהם הקוד המוקש הינו שגוי. אולם ההשהיה לא נכנסת לתוקף מיד אלא לאחר שהוקשו קודים שגויים ברציפות מספר פעמים. הדבר מסייע במקרים שבעל הבית בעצמו פשוט שכח את הקוד או התבלבל, שאז ניתנות לו הזדמנויות נוספות לתקן את המעוות. אך מה קורה אם באמת נשכח הקוד? רצוי למהר ולפנות למתקין הקודן שיחלץ מן הסבך באופן מקצועי ומיומן.

גם במקרה של קודנים האיכות תלויה בחומר ממנו עשוי המכשיר- קודנים העשויים מפלסטיק נחשבים לפשוטים יחסית, זאת לעומת קודנים ממתכת. בהתאם לחומר כך גם עובי הקודן, כאשר כיום ניתן להתקין קודנים שעוביים הוא סנטימטרים ספורים בלבד. וגם העיצוב לא פסח על הקודנים: קודנים רבים מעוצבים בסגנון יוקרתי ואלגנטי. מלבד זאת, קיימים קודנים העמידים בפני מים וגשם ומפגעים נוספים, וחשוב לזכור שיש עוד נזקים העלולים לפגוע בקודן למשל שבירה והרס- לשם כך קיימים קודנים אנטי ונדאליים וזהו הסוג שבדרך כלל וועדי בתים ציבוריים מעדיפים להתקין בכניסה לבניין. "עידן מנעולנים" ידאג להתקין עבורכם את הקודנים האיכותיים ביותר, כאלה שגם יישמרו לאורך זמן ובעיקר יאפשרו לכם לישון בשקט ובבטחה.
קודן - עידן מנעולים
צרו עמנו קשר
מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם

קודנים

מנעולנים  >  כתבות  >  קודנים